Компресійний трикотаж

Компресійний трикотаж

Компресійний трикотаж

   Життя людини пов'язане з постійним рухом, а точніше пересуванням на ногах. У скаженому ритмі ми намагаємося встигнути все і скрізь зовсім забувши про тим щоденних навантаженнях, що випробовують наші ноги. Коли стан ніг і вен погіршується, починають з'являтися набряки і судинні сіточки - це перші ознаки розвитку варикозної хвороби ніг. У таких випадках для щоденної підтримки ніг в належному стані підійде компресійний трикотаж. Трикотаж володіє що стискає дією на ноги, принцип полягає в поступовому здавленні ноги в певних місцях. Так найбільший тиск виявлятиметься на щиколотку, середнє на ікру і меньше на стегна, таким чином відтік крові від ніг нормалізується, вени вирівнюються і стають на своє місце тим самим забезпечуючи нормальну циркуляцію крові. Важливо знати при виборі компресійного трикотажу залежно від різної міри розвитку варикозної хвороби розрізняють компресійні класи трикотажу. Дуже важливо правильно підібрати клас компресії (починаючи з 2го класу компресії перед використанням обов'язково треба проконсультуватися з лікарем) і розмір виробу, від цього на пряму залежить результат дії його на ноги.

   Розміри, в основному підбираються за допомогою виміру кіл ніг, при підборі сильно великого розміру, компресійний трикотаж висітиме і ніякого ефекту не буде, при занадто маленькому - є ризик ускладнення і черезмерного перетискування вен. По цьому підвищену увагу варто приділити підбір правильного розміру, з цим відмінно справляються менеджери інтернет-магазину товарів для здоров'я. Враховуючи накопичений досвід, ми постараємося найточніше расказать про компресійний трикотаж, як його правильно одягати, носити і підібрати. Компресійний трикотаж купити не складе труднощів. У нашому магазині товарів для здоров'я представлений широкий асортимент трикотажу, що дає можливість підібрати потрібний залежно від переваг. Усі товари високої якості, надійні і за дуже привабливою ціною. У магазині товарів для здоров'я можна вибрати будь-який клас компресії, колір, а також замовити доставку вподобаного товару додому. 

   Компресійний трикотаж в Києві можна підібрати невиходячи з дома. Достатньо усього лише визначиться з класом компресії і кольором, а також померять кола ніг для точного підбору лікувального трикотажу. Для зручності покупців можна набути 3 основного вигляду компресійного трикотажу : колготи, гольф і панчохи компресійні. Панчохи можуть бути оснащені спеціальною селиконовой гумкою, для кращої фіксації виробу на нозі.

   Компресійний трикотаж для чоловіків


   Також в магазині товарів для здоров'я чоловіки можуть допомогти своїм ногам, в цьому їм допоможе компресійний трикотаж для чоловіків, розроблений спеціально з урахуванням анатомічних характеристик і вимог сильної статі. Чоловічі компресійні панчохи, гольфи або колготи виконані в строгому стилі з високоякісних матеріалів. Купити компресійний гольф як для чоловіків так і для жінок дуже легко. Можна в замовити доставку додому або пересилку по Україні. Увага! Згідно ст. 9 п. 1 Закону України "Про захист прав споживачів" і Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994г. №172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" затверджений Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну(поверненню). У перелік входить панчішно-шкарпеткові вироби.Отже компресійний трикотаж обміну(поверненню) не подлягає.


Показано від 1 до 12 з 337 (всього сторінок: 29)